Medewerkers

Op deze pagina stellen we met veel plezier de mensen achter Jonkman Opleidingen aan je voor!

Directeur

Raymond Winterswijk

E-mail: raymond@jonkmanopleidingen.nl

Telefoonnummer: 06-55 77 28 81

HR Medewerker

Annemiek van Acker

E-mail: personeelszaken@jonkmanopleidingen.nl

Hoofd Planning

Peter Collet

E-mail: planning@jonkmanopleidingen.nl

Planning/ Sales

Sandra Nikolajczyk

E-mail: planning@jonkmanopleidingen.nl

Planning

Kim van Kerkhoven

E-mail: planning@jonkmanopleidingen.nl 

Planning

Susan de Caluwé

Email: planning@jonkmanopleidingen.nl

Financiële Administratie

Robert Fatehmahomed

E-mail: financieel@jonkmanopleidingen.nl

Sales

Yvonne Stoffijn

E-mail: sales@jonkmanopleidingen.nl

Office Manager

Charlotte Teunissen - De Buck 

E-mail: planning@jonkmanopleidingen.nl

Hoofd Instructeur

Ali Yurtkap

E-mail: ali@jonkmanopleidingen.nl

Instructeur

Albert de Winkel

 E-mail: albert@jonkmanopleidingen.nl

Instructeur

Roald Jonkman

E-mail: roald@jonkmanopleidingen.nl

 

Instructeur

Arthur Zandboer

E-mail: arthur@jonkmanopleidingen.nl

Instructeur

Edwin Naeye

E-mail: edwin@jonkmanopleidingen.nl

Instructeur

Timo Louwerse

E-mail: timo@jonkmanopleidingen.nl

Kennismaken?

Heeft u een vraag over ons of onze opleidingen? Neem gerust contact met ons op. Onze medewerkers staan voor u klaar.

Neem contact op

Waarmee kunnen wij u helpen?

Neem contact op